Titles you rated
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The TudorsRated ★ 3.5
The TudorsRated ★ 3.5
VikingsRated ★ 4.5
VikingsRated ★ 5.0- VikingsRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0- 나루토 4기Rated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- 나루토 5기Rated ★ 4.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.5
- 나루토 2기Rated ★ 4.5