Titles you rated
- Super RookieRated ★ 3.5
- BossRated ★ 4.0
- Kuk HeeRated ★ 4.0
All About EveRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
- DamoRated ★ 5.0
Miss MermaidRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
All InRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5- New NonstopRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5