Series
Ratings
298
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
Dexter: Original SinRated ★ 4.0
Reacher Season 3Rated ★ 4.5
ReacherRated ★ 3.5
Reacher Season 1Rated ★ 4.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.5- Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 4.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
The Boys Season 4Rated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.5