Movies
Ratings
940
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 0.5
Night in ParadiseRated ★ 0.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Dying to SurviveRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
TenetRated ★ 5.0
The TreacherousRated ★ 1.0
PeninsulaRated ★ 1.0
Start-UpRated ★ 3.5
Secret ZooRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Man of MenRated ★ 2.0
The Divine FuryRated ★ 2.0
The BrosRated ★ 0.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0