Movies
Ratings
726
The Exit 8Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.5
Drawing CloserRated ★ 3.5
Tokyo Revengers 2: Bloody Halloween - Decisive BattleRated ★ 2.0
Tokyo Revengers 2: Bloody Halloween - DestinyRated ★ 2.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
Amazon Bow MasterRated ★ 2.0
Look BackRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 4.5