Titles you rated
The GoldfinchRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0- DreamRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
Blair WitchRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.5
Looks That KillRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 2.5
F9: The Fast SagaRated ★ 3.0
LegendRated ★ 2.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.5