Movies
Ratings
30
TakenRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0