Titles you rated
Hi.5Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5