Movies
Ratings
60
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
MulanRated ★ 3.5
Astro BoyRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.5
BeanRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 1.0
Way Back HomeRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 0.5
Finding NemoRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0