Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 4.0
Love at First SightRated ★ 0.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5