Movies
Ratings
523
Black PantherRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.0
Johnny ExpressRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 3.0
American History XRated ★ 4.5
The Book of LifeRated ★ 3.0
The SalvationRated ★ 3.0
Premium RushRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.0
Se7enRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 3.5
NoahRated ★ 2.0
The TargetRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 2.5
The TreacherousRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.5