Titles you rated
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Still LifeRated ★ 4.5
Kong: Skull IslandRated ★ 4.0
LoganRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0