Movies
Ratings
37
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 0.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 4.0