Movies
Ratings
380
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 0.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
London Has FallenRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0