Series
Ratings
55
Lovers in ParisRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0