Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
The TargetRated ★ 3.5
CrankRated ★ 1.5
Cyborg SheRated ★ 2.5
Lorenzo's OilRated ★ 3.5
DevilRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
Vertical LimitRated ★ 3.5
CollateralRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5