Titles you rated
Our PresidentRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0