Titles you rated
Friday the 13thRated ★ 2.5
Still AliceRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 3.0
I, TonyaRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
ViceRated ★ 4.5
FocusRated ★ 1.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 1.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 1.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
PoongsanRated ★ 2.5
BurningRated ★ 3.0
The Foul KingRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
The GooniesRated ★ 2.5