Titles you rated
HindsightRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
More Than BlueRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5
UnleashedRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
30 Days of NightRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 2.5
All About My WifeRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 5.0