Series
Ratings
88
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.0
Legal High SPRated ★ 3.5- Legal High SP 2Rated ★ 3.0
Legal High 2Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Kim Je-dong's Talk To You Season 1Rated ★ 3.0
Mystery Music Show: King of Mask SingerRated ★ 2.5
EBS Space SympathyRated ★ 3.5
Vector Men : Warrior Earth Season 2Rated ★ 3.5- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 3.0