Movies
Ratings
641
The TransporterRated ★ 3.5
Red CarpetRated ★ 4.0
The RestlessRated ★ 2.5
The MedallionRated ★ 2.5
The SignalRated ★ 3.5
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
Friday the 13thRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
LucyRated ★ 1.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
HeroRated ★ 3.5
The Way of the DragonRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0