Titles you rated
Lilo & StitchRated ★ 4.0
M3GAN 2.0Rated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
CopycatRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Orphan: First KillRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0