Series
Ratings
63
KarmaRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5
Why Her?Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
The DropoutRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
UnframedRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
ClariceRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5