Series
Ratings
58
Killing EveRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.5- New NonstopRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0- The Secret Life of DogsRated ★ 5.0
히나마츠리Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.5
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 4.0
March Comes in Like a LionRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 5.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Target : Billboard - KILL BILLRated ★ 1.5