Titles you rated
UtopiaRated ★ 4.5
UtopiaRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
My Fair LadyRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Digimon FrontierRated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.5