Titles you rated
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Goodbye EarthRated ★ 0.5
My Love Story!!Rated ★ 4.5
BloodhoundsRated ★ 3.0
Duty After SchoolRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Unlock the BossRated ★ 1.5
SomebodyRated ★ 2.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 10Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 9Rated ★ 4.0
One Dollar LawyerRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Good JobRated ★ 0.5