Movies
Ratings
428
Small Things Like TheseRated ★ 3.5- SABAKANRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
AuditionRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
La maison de HimikoRated ★ 3.5
I Just Didn’t Do ItRated ★ 5.0- Survival FamilyRated ★ 3.5
Reign Over MeRated ★ 4.0
The FareRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.5
BorderRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
ZatoichiRated ★ 4.0
The Skin I Live InRated ★ 3.5