Titles you rated
High KickRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
DevsRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5- Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
Dining TogetherRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5