Movies
Ratings
311
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.0
Start-UpRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
GlassRated ★ 1.5
SplitRated ★ 1.5
New TrialRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.5
HopeRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Seven Years of NightRated ★ 2.0
X-MenRated ★ 2.5