Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Adolescence MedleyRated ★ 5.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 2.5
EXO Next DoorRated ★ 0.5
My Little TelevisionRated ★ 4.5
Prince HoursRated ★ 1.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.0