Titles you rated
SéraphineRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
RenoirRated ★ 3.0
Big EyesRated ★ 2.5
Marie AntoinetteRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
KlimtRated ★ 4.5
Mr. TurnerRated ★ 2.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.5
#1 Cheerleader CampRated ★ 2.5
The KingRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
April ApocalypseRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0