Titles you rated
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 5.0
HeroRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
Death Becomes HerRated ★ 4.5
SurrogatesRated ★ 4.5
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Saw VIRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.5