Movies
Ratings
87
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.5
Deep Blue SeaRated ★ 4.5
When I Turned NineRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.5
Tough as IronRated ★ 4.5
Blood and TiesRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.5
Monster HouseRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 4.5
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 4.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
FluRated ★ 4.5
Baby and MeRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 4.5