Movies
Ratings
1840
Zootopia 2Rated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 5.0
Fallen LeavesRated ★ 3.0
45 YearsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
September 5Rated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
A Real PainRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5