Movies
Ratings
550
Rules of DatingRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.5
For HorowitzRated ★ 5.0
Blue SwallowRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.5
Dumb and DumberRated ★ 5.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 3.5
HanbandoRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
JunoRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 5.0