Movies
Ratings
636
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.0
The Evil DeadRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
Scary Movie 2Rated ★ 3.0
New Police StoryRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.5
Jackass 3DRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
Taxi 4Rated ★ 3.5
The Princess and the FrogRated ★ 3.5