Series
Ratings
30
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.5
Page TurnerRated ★ 3.0
VIPRated ★ 2.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
Love RainRated ★ 4.0
One Spring NightRated ★ 3.5
Hymn of DeathRated ★ 5.0
2 Days and 1 NightRated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 0.5
Full HouseRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
Listen to My HeartRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0