Movies
Ratings
794
CompanionRated ★ 2.0
Red RoomsRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
Where the Crawdads SingRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
MinariRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Bones & AllRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0