Titles you rated
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
OzarkRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
The OARated ★ 5.0
The OARated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Behind Her EyesRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 4.0