Titles you rated
Perfect GameRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 2.0