Movies
Ratings
107
The LobsterRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 2.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.0