Series
Ratings
49
All InRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
The SopranosRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 2.5
Blue TowerRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
TazzaRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.5
4 Legendary WitchesRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5- BossRated ★ 4.0
Empire of GoldRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0