Movies
Ratings
382- Les MisérablesRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Captain AmericaRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The Place Beyond the PinesRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5