Titles you rated
NopeRated ★ 3.5
The RaidRated ★ 5.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
SpencerRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
Another RoundRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.5
The GrinchRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 5.0
VivariumRated ★ 2.0
EncantoRated ★ 3.0
LambRated ★ 4.0