Titles you rated
Station ElevenRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
BillionsRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Skam Season 1Rated ★ 4.5- Pinkfong Animal SongsRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
BroadchurchRated ★ 5.0- Ash AirwaysRated ★ 1.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- Wonders of the UniverseRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0