Movies
Ratings
360
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Secret(working title)Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 4.0
The Skin I Live InRated ★ 3.0
RunRated ★ 4.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.5
Detective Conan vs. Kid the Phantom ThiefRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Badland HuntersRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5- Long DRated ★ 3.5
A Dog's JourneyRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 4.0