Titles you rated
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Kowloon Generic RomanceRated ★ 4.0
To Your EternityRated ★ 4.0
To Your Eternity Season 2Rated ★ 3.5
Love and LiesRated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Dr. Ramune: Mysterious Disease SpecialistRated ★ 4.0
Grandpa and Grandma Turn Young AgainRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 4.0
Scum's WishRated ★ 3.5
Alternate World PharmacyRated ★ 3.5
ServampRated ★ 3.0
My Roommate is a GumihoRated ★ 3.5
Apartment 404Rated ★ 3.5
Delightfully DeceitfulRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 3.5
See You in My 19th LifeRated ★ 3.5