Movies
Ratings
17
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.5