Series
Ratings
91- You're Pretty, Oh Man BokRated ★ 1.0
God of WarRated ★ 3.5
Hooray for LoveRated ★ 5.0
Blade ManRated ★ 2.5
Golden RainbowRated ★ 4.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 3.0
Love RainRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 2.5
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 3.0
Rosy LoversRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
My Secret HotelRated ★ 3.0
엽기인걸 스나코Rated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 4.0
Hi! School - Love OnRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 4.0
My Lovely GirlRated ★ 2.5
Hotel KingRated ★ 3.5