Movies
Ratings
2154
Marriage StoryRated ★ 5.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Water LiliesRated ★ 3.0
Fanny & AlexanderRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 3.0
BorderRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
SuspiriaRated ★ 4.0
Private LifeRated ★ 4.5
Happy as LazzaroRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
The Two PopesRated ★ 4.0
Woman of FireRated ★ 4.0